Vítejte na stránkách  ArtBotič /tyto stránky probíhají celkovou úpravou/

Vážení přátelé, děkujeme za účast na 5. ročníku literární soutěže ArtBotič pro děti, mládež, studenty a česko-slovenské seniory. 

Fotografie z akce zde..http://artbotic.rajce.idnes.cz/5._rocnik_literarni_souteze_ArtBotic/

Vyhlášení vítězů proběhlo 23.5. v Emauzském klášteře, účast byla krásná, děkujeme, že jste spolu s námi vytvořili tak krásný večer.

Ještě jednou děkujeme za podporu Magistrátu hl.m. Prahy nám. prim. Petru Dolínkovi, Městské části Prahy 2, radní  Ing. Alexandře Udženija a Ing. Jaroslavu Šolcovi a Janě Prokopcové, "Země roku 2013 za Jihočeský kraj".

Patronem soutěže je již 5 let  spisovatel, PhDr. Martin Petiška.

Informace pro výherce: Kdo se nemohl zúčastit slavnostního vyhlášení a je z Prahy, prosím, dostavte se pro ceny /toto se týká především dětí a studentů/ na místo Art Centrum Botič, Vyšehradská 6, Praha 2 po předchozí domluvě na tel. č. 604583158. Seniorům po domluvě /a jsme již domluveni/ ceny zasíláme poštou.

VÍTĚZNÁ MÍSTA:

1.kategorie próza

Kryštof Vaněk – zvláštní cena poroty Barbora Sedláčková, publicistka

 

Kryštof Vaněk 1.

Klára Tomasy 2.

Lucie Zelenková 2.

Kryštof Vobořil 3.

Klára Vondráčková 3.

Klára Křečková 3.

 

1.kateborie poezie

 

Isabela Amélie Monaghan 1.

Lukáš Valter 2.

Ester Salingerová 2

Magdaléna Effová 3.

Lucie Kyliánová 3.

 

2. kategorie próza

 

Jana Hrádková  zvláštní cena Tina Pletánková, moderátorka

Nina Sibinská  zvláštní cena Tina Pletánková, moderátorka

Barbora Čermáková – zvláštní cena Michala Steina, publicisty a scenáristy za kreativní formálně netradiční přístup k tématu

Lucie Furmanová – zvláštní cena od Barbory Sedláčkové, publicistky

Martina Nohejlová – zvláštní cena Heleny Bendové

 

Adéla Hlízová 1.

Lucie Furmanová 2.

Lukáš Hylský 2.

Cecilie Sekalová 3.

Dominik Petráň 3.¨

Anna Šíchová 3.

 

2.kategorie poezie

 

Petr Tajovský – zvláštní cena od Barbory Sedláčkové, publicistka

 

Karolína Řepová 1.

Eliška Rambová  2,

Petr Tajovský 2.

Klára Mrkvičková 3.

Pavlína Dufková 3.

 

3.kategorie próza

 

Eliška Bíková – zvláštní cena poroty Helena Bendová /Havířov – nepřítomná/

Magdaléna Málková zvláštní cena poroty Tina Pletánková, moderátorka

Anna Jirounková – zvlášní cena Heleny Bendové

 

Lukáš Pavlík 1.

Anežka Švarcová 2

Veronika Veberová 2.

Lucie Kosturová 3.

 Kristýna Kurucová 3.

Zuzana Kézrová 3.

 

3.kategorie poezie

 

Lenka Hošková – zvláštní cena Helena Bendová

 

Anna Nevídalová 1.

Veronika Nejedlá 2.

Jáchym Reizer  2.

Adéla Surovcová3.

Hana Hromadová 3.

 

ZVLÁŠTNÍ OCENĚNÍ ČLENA POROTY /mimo soutěžní/

 Lukáš Taller, učitel českého jazyka-  zvláštní cena Michala Steina, textaře a scenáristy za podněcující přístup k literatuře i divadlu

 

SENIOŘI

Poezie

Jana Stromajerová zvláštní cena cena  Alena Ferrová

Mária Szitányová  zvláštní cena Helena Bendová

Martin Motloch  zvláštní cena Tina Pletánková

 

Marcela Vojtovičová 1.

Josef Peocházka 2.

Antonín Mencák 2.

Daniela Doležalová 3.

František Bárta 3.

 

Próza

 

Martin Boran zvláštní cena Helena Bendová

Hana Pokorná zvláštní cena Tina Pletánková a Helena Bendová

Daniela Radková  zvláštní cena Michala Steina, publicisty a scenáristy za hluboce lidský a empatický přístup k tématu,

 

 

Jaroslav Chaloupecký 92 let zvláštní ocenění a poděkování všech členů poroty

Nejstarší soutěžící za 5 let!! Moc děkujeme za jeho přítomnost a za to, že předal všem velmi podstatnou informaci..."Bojoval jsem na frontě, bojovali jsme pro vás všechny za mír...tak žijte a važte si života!!...

 

Marie Wdowyczynová 1.

Eva Kollárová 2.

Josefa Růžičková 2.

Václav Persein 3.

Stanislava Bártová 3.

Josef Bubeník –  3.

 

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.